Intellectual Business Systems
+38 (050) 594-76-09
+38 (050) 594-76-10
w
g
Новини

Їдальня меткомбінату ім.Ілліча

Автоматизовано облік виробництва і реалізації страв у кількох їдальнях металургійного комбінату ім.Ілліча (група Метінвест).

Роботи виконуються спільно з ТОВ «Управління громадського харчування і торгівлі» (м. Маріуполь). Автоматизовано ведення довідника страв і калькуляційних карт, облік сировини, напівфабрикатів і готової продукції, розрахунок собівартості страв, управління цінами з урахуванням собівартості, ведення продажів на касах.

Проект не завершено, планується автоматизація інших об'єктів громадського харчування.

Квенбергер Логістикс УКР

Автоматизований облік з адресним зберіганням на складі компанії «Квенбергер Логістикс УКР».

Quehenberger Logistics — провайдер, який надає повний спектр логістичних послуг, має мережу хабів і складів, розташованих в 18 країнах світу. Компанія надає комплексні інтегровані рішення щодо ланцюжка поставок в різних галузях промисловості.

Для швидкого проведення операцій приймання та відвантаження на складі впроваджено спеціалізоване програмне забезпечення для терміналів збору даних — «IBS Мобільний Склад». Реалізовано online-режим роботи терміналів по Wi-Fi з обліковою системою «IBS Торгівля і Склад» — приймання, внутрішньоскладські переміщення, складання заявок на відвантаження.

Checkbox - програмний РРО

Нашими фахівцями реалізована підтримка програмного касового апарату Checkbox.

Тепер крім підтримки більшості моделей звичайних фіскальних реєстраторів в рішеннях IBS з'явилася можливість працювати з програмною касою. Програмний РРО інтегрований в усі версії наших продуктів — «IBS Магазин», «IBS Аптека» та «IBS Кафе».

Переваги програмного РРО:

  • відсутні витрати на дорогі касові апарати та їх сервісне обслуговування
  • менше грошей і часу на фіскалізацію
  • можна видавати паперові або електронні чеки (відправляти на e-mail покупця)

Булочно-кондитерська Tort's

Автоматизований третій магазин мережі булочно-кондитерських виробів Tort's.

Більшість продукції Tort's виробляє самостійно. Компанія на ринку з 2011 року. У зв'язку з розширенням мережі та асортименту продукції стало необхідним впровадження автоматизованої системи обліку.

Наша компанія успішно автоматизувала три нових магазини і центральний офіс кондитерської мережі. Планується подальше співробітництво. Бажаємо нашим новим клієнтам успішного бізнесу.

КП «Міська комунальна аптека»

Завершено перший етап проекту автоматизації комунального підприємства Маріупольської міської ради «Міська комунальна аптека». Для ведення обліку та управління аптечною мережею Замовником був обраний наш програмний комплекс «IBS Аптека» (після негативного досвіду використання іншого програмного забезпечення).

На поточний момент автоматизовані центральний офіс мережі і 6 філій (аптечних пунктів) в оновлених медичних центрах Маріуполя. До кінця 2020 року планується відкрити ще кілька філій.

Виконана настройка всіх необхідних модулів: авто-замовлення необхідних медикаментів, аналіз цін і вибір постачальників, імпорт накладних, контроль регульованих націнок, пільговий відпуск медикаментів, підтримка програми «Доступні ліки», облік виробництва і продаж медикаментів власного виготовлення. Додатково налаштовано автоматичне завантаження прайс-листів за розкладом на фармацевтичний портал Tabletki.ua.