Intellectual Business Systems
+38 (050) 594-76-09
+38 (050) 594-76-10
w
g
Новини

Checkbox - програмний РРО

Нашими фахівцями реалізована підтримка програмного касового апарату Checkbox.

Тепер крім підтримки більшості моделей звичайних фіскальних реєстраторів в рішеннях IBS з'явилася можливість працювати з програмною касою. Програмний РРО інтегрований в усі версії наших продуктів — «IBS Магазин», «IBS Аптека» та «IBS Кафе».

Переваги програмного РРО:

  • відсутні витрати на дорогі касові апарати та їх сервісне обслуговування
  • менше грошей і часу на фіскалізацію
  • можна видавати паперові або електронні чеки (відправляти на e-mail покупця)

Булочно-кондитерська Tort's

Автоматизований третій магазин мережі булочно-кондитерських виробів Tort's.

Більшість продукції Tort's виробляє самостійно. Компанія на ринку з 2011 року. У зв'язку з розширенням мережі та асортименту продукції стало необхідним впровадження автоматизованої системи обліку.

Наша компанія успішно автоматизувала три нових магазини і центральний офіс кондитерської мережі. Планується подальше співробітництво. Бажаємо нашим новим клієнтам успішного бізнесу.

КП «Міська комунальна аптека»

Завершено перший етап проекту автоматизації комунального підприємства Маріупольської міської ради «Міська комунальна аптека». Для ведення обліку та управління аптечною мережею Замовником був обраний наш програмний комплекс «IBS Аптека» (після негативного досвіду використання іншого програмного забезпечення).

На поточний момент автоматизовані центральний офіс мережі і 6 філій (аптечних пунктів) в оновлених медичних центрах Маріуполя. До кінця 2020 року планується відкрити ще кілька філій.

Виконана настройка всіх необхідних модулів: авто-замовлення необхідних медикаментів, аналіз цін і вибір постачальників, імпорт накладних, контроль регульованих націнок, пільговий відпуск медикаментів, підтримка програми «Доступні ліки», облік виробництва і продаж медикаментів власного виготовлення. Додатково налаштовано автоматичне завантаження прайс-листів за розкладом на фармацевтичний портал Tabletki.ua.

Магазини мобільних аксесуарів «TECHNO CASE»

Завершена автоматизація торгової мережі «TECHNO CASE» з продажу мобільних аксесуарів (телефонних, комп'ютерних, фото) і цифрової техніки в м. Дніпро.

Мережа включає центральний склад і більше 30 торгових точок. Магазини мережі розташовані у всіх торгових центрах міста Дніпро.

Реалізовано централізоване замовлення товарів з власного складу, впроваджена система лояльності, налаштовано обмін даними через інтернет. Робота торгових точок не залежить від наявності в даний момент інтернету. Обмін інформацією виконується при появі зв'язку автоматично.

 

Компанія Karcher Україна

Компанія IBS завершила проект автоматизації фірмової мережі магазинів і сервісних центрів Karcher (Керхер).

Karcher - провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання.

Нашими фахівцями реалізований оперативний облік продажів і сервісного обслуговування техніки Karcher. Значно розширено функціонал системи лояльності покупців — акції, бонуси, комплекти та ін.

Організовано обмін інформацією між центрами в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницькому, а також виконана інтеграція з ERP-системою Замовника