Intellectual Business Systems
+38 (050) 594-76-09
+38 (050) 594-76-10
...
X
Новини
Магазини мобільних аксесуарів «TECHNO CASE»

Завершена автоматизація торгової мережі «TECHNO CASE» з продажу мобільних аксесуарів (телефонних, комп'ютерних, фото) і цифрової техніки в м. Дніпро.

Мережа включає центральний склад і більше 30 торгових точок. Магазини мережі розташовані у всіх торгових центрах міста Дніпро.

Реалізовано централізоване замовлення товарів з власного складу, впроваджена система лояльності, налаштовано обмін даними через інтернет.

Робота торгових точок не залежить від наявності в даний момент інтернету. Обмін інформацією виконується при появі зв'язку автоматично.

 

Компанія Karcher Україна

Компанія IBS завершила проект автоматизації фірмової мережі магазинів і сервісних центрів Karcher (Керхер).

Karcher - провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання.

Нашими фахівцями реалізований оперативний облік продажів і сервісного обслуговування техніки Karcher. Значно розширено функціонал системи лояльності покупців — акції, бонуси, комплекти та ін.

Організовано обмін інформацією між центрами в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницькому, а також виконана інтеграція з ERP-системою Замовника

Компанія Pharma Complex Solutions

Завершено проект автоматизації складського обліку в українському представництві польської фармацевтичної компанії Pharma Complex Solutions (м. Київ, Запоріжжя). Реалізована складна схема обліку руху медикаментів і медичного обладнання.

Компанія надає широкий спектр спеціалізованих послуг для фармацевтичної промисловості в Польщі і Україні, в т.ч. поставки препаратів для проведення медичних досліджень.

Бутик-Шоурум FLOW

Автоматизовано облік в ще одному бутику «Шоу-рум FLOW» (м. Дніпро). Тут представлений одяг українських дизайнерів з усієї України, — понад сорок українських брендів.

У магазинах впроваджена система подарункових сертифікатів різних номіналів, ведеться база даних клієнтів для аналізу вподобань та маркетингу.

 

Аптеки «Мрія-Фарм»

Аптечна мережа «Мрія-Фарм» (м. Маріуполь) веде свою історію з 2008 року. З тих пір нашою компанією автоматизовано вже більше 15 аптек цієї мережі.

Мережа продовжує розширюватися, — відкрилася перша аптека в м. Дніпро і друга в м. Київ. В умовах жорсткої конкуренції наше програмне забезпечення «IBS Аптека» дозволило автоматизувати облік в аптеках швидко, з мінімальними витратами і з урахуванням усіх сучасних вимог і побажань замовника.