Intellectual Business Systems
+38 (050) 618-42-05
+38 (097) 827-09-27
Made in Ukraine
w
g

Інтелектуальні бізнес-системи
(Intellectual Business Systems, IBS)

Компанія IBS заснована в 2004 році в м. Дніпро (Дніпропетровськ). Основний напрямок нашої діяльності — розробка та впровадження програмного забезпечення для автоматизації управлінського обліку на підприємствах торгівлі та громадського харчування.

Основу колективу компанії складають фахівці з багаторічним стажем створення, впровадження та супроводу систем автоматизації обліку на підприємствах різного масштабу і сфер діяльності.

Наше програмне забезпечення вже майже 15 років продається, вдосконалюється і успішно експлуатується на багатьох торгових об'єктах в різних регіонах України.

За цей час нами розроблена і постійно розвивається лінійка програмних продуктів під загальною торговою назвою — «Інтелектуальні бізнес-системи» (Intellectual Business Systems, IBS).

На ринку України представлено безліч програм для автоматизації обліку і торгівлі. Наші рішення для торгівлі часто не поступаються за можливостями багатьом конкурентам, але значно нижче за ціною і за вартістю супроводу.

Серед наших клієнтів — великі компанії і представники малого бізнесу, торгові мережі та невеликі торгові точки. Ми індивідуально підходимо до кожного замовника, пропонуючи оптимальні рішення за прийнятною ціною.

Постійно удосконалюючи програмні продукти, ми ставимо за мету —
отримати максимальну якість за мінімальну ціну для наших клієнтів

 

Наші продукти та послуги

Ми пропонуємо програмне забезпечення для торгівлі та послуги впровадження — установка, налаштування, навчання персоналу, адаптація під специфічні вимоги замовника.

Всі програмні продукти створені на основі базової конфігурації обліково-аналітичної системи власної розробки — «IBS Управління бізнесом» і являють собою прикладні рішення для автоматизації різних форм і форматів торгівлі.

У процесі розробки були систематизовані і враховані максимум вимог і побажань наших клієнтів, що пред'являються до автоматизації обліку різних напрямків господарської діяльності — дистрибуція, оптова і роздрібна торгівля, громадське харчування, виробництво, послуги та ін.

Збір подібної бази знань став можливим завдяки значному досвіду наших співробітників.

Наше програмне забезпечення призначене для автоматизації будь-яких підприємств роздрібної, оптової торгівлі та громадського харчування (в першу чергу орієнтовано на середній і малий бізнес).

Об'єкти автоматизації, на яких використовуються наші продукти:

  • окремі магазини або супермаркети
  • роздрібні і оптові торговельні мережі
  • склади, складські мережі, дистриб'юторські оптові компанії
  • будь-які торгові точки з встановленим торговим обладнанням (касовими апаратами, сканерами штрих-кодів, ваговим обладнанням і т.д.)
  • підприємства оптової та роздрібної торгівлі медикаментами (аптеки, аптечні склади і мережі)
  • ресторани, кафе, їдальні та інші підприємства громадського харчування
  • мережі ресторанів і закладів швидкого харчування (бістро, піцерій і т.п.)
  • а також виробничі підприємства (цехи) з нескладними технологічними процесами виробництва (кулінарія, цех з розбирання м'яса і т.п.).

 

Переваги наших рішень для автоматизації торгівлі

Ми використовуємо надійні, перевірені роками технології, методи і інструменти, при цьому постійно вдосконалюємо і розвиваємо наші продукти.

Ми використовуємо відкриту архітектуру (відкритий програмний код). Це дає можливість внесення змін і доопрацювання програми фахівцями замовника і значно зменшує залежність від постачальника програмного забезпечення.

Вартість і доступна функціональність наших рішень не залежить від використовуваних модулів. Вся доступна функціональність від самого початку входить в базову комплектацію за розумною ціною.

Заявлена вартість наших продуктів і послуг є повною і остаточною. Тобто відсутні будь-які додаткові або так звані «приховані» платежі, про які Ви дізнаєтеся лише після початку робіт. Зокрема, досить поширеною практикою у деяких фірм є замовчування справжньої вартості робіт (наприклад, вказується тільки вартість 1 години / дня робіт без вказівки реально необхідного часу на впровадження і т.п.).

Стандартна схема оплати з розстрочкою дає Вам додаткову гарантію. Передоплата становить 50% від вартості програмного забезпечення, 50%, що залишилися, — після установки, налаштування, навчання і початку роботи об'єкта. На усі послуги впровадження відстрочка платежу — 2 місяці. Тобто за роботи Ви заплатите тільки через 2 місяці, коли побачите результат і будуть усунуті всі можливі проблеми. Такий підхід дає Вам додаткову гарантію якості наших продуктів і виконуваних робіт.

 

Гарантія та технічна підтримка

Ми пропонуємо перевірені роками інструменти для ефективного ведення бізнесу, що мають свої переваги і недоліки. Ми ні в якому разі не нав'язуємо Вам вибір, - це право покупця.

Ми не займаємося навмисною дезінформацією своїх потенційних покупців.

Ми голослівно не стверджуємо, що у нас «найкраща» програма (ніхто офіційно і незалежно таких тестів не проводив, і ніхто не може дати об'єктивну оцінку).

Ми не даємо 100% гарантію результату і + 50% до прибутку (як роблять багато недобросовісних конкурентів). Ми не розміщуємо на своєму сайті замовні відгуки задоволених клієнтів. Ми не призначаємо самі себе лідерами. Ми не обіцяємо, що програма все зробить сама і не потрібно володіти ніякими знаннями.

Наше завдання — зробити все, щоб клієнти були максимально задоволені отриманим результатом і прийнятною ціною.

Ми надаємо гарантію на працездатність, заявлені можливості і стабільність роботи програм.

Ми працюємо і підтримуємо наші програмні продукти на всій території України.