Intellectual Business Systems
+38 (050) 618-42-05
+38 (097) 827-09-27
Made in Ukraine
w
g
IBS FastFood & Ресторан

Автоматизація ресторанів і кафе

Компанія IBS пропонує спеціалізоване програмне забезпечення для автоматизації ресторану і ефективного ведення ресторанного бізнесу, а також послуги з автоматизації ресторанів і кафе на всій території України.

Наша ресторанна система — це швидке і якісне обслуговування клієнтів + повний контроль діяльності Вашого підприємства!

Ми пропонуємо два спеціалізованих варіанту системи для різних схем роботи ресторану, кафе або інших форматів підприємств громадського харчування.


«IBS Ресторан» — програма для автоматизації роботи ресторану, кафе, бару, пабу
з класичною схемою обслуговування клієнтів офіціантом. Враховує всю специфіку бізнес-процесів в ресторані, забезпечує максимальну простоту, ефективність і повний контроль роботи персоналу.

«IBS Fast Food» — програма для автоматизації обліку підприємств харчування: фаст-фуду, їдальні, піцерії,
кулінарії, пивбару та інших закладів швидкого харчування, оптимізована для прискорення продажів і максимально швидкого обслуговування великої кількості відвідувачів.


 

Автоматизація роботи ресторану — Фронт-офіс
Зручний інтерфейс для роботи офіціанта

Програма для автоматизації ресторану — «IBS Ресторан»

 

Автоматизація обліку в ресторані — Бек-офіс
Автоматичний облік виробництва і розрахунок собівартості страв

Автоматизація ресторану: облік виробництва і розрахунок собівартості страв

 

Програма для ресторану — Калькуляційні карти
Облік сировини, витрат для автоматичної калькуляції страв

Програма для ресторану: калькуляційні карти страв, облік сировини, витрат

 


Готель «Вілла Ле Гранд» (Бориспіль)
Ресторан Villa OTTE (Миргород)
Ресторан «Стодола» (Первомайськ)

Економ-варіант див. — IBS Міні-Кафе   

Обидва прикладних рішення створені на платформі облікової системи «IBS Управління бізнесом» і включають всі її базові функції. Додатково в них реалізована підтримка спеціальних можливостей для управління ресторанним бізнесом.

У складі рішень є всі необхідні елементи системи автоматизації ресторанів — автоматизовані робочі місця офіціанта, касира, бармена («фронт-офіс»), карта залу, можливість друку замовлень на кухню/рахунків/чеків, довідник калькуляційних карт з історією змін, аналітична система контролю та аналізу даних для формування звітів керівнику та ін.

На робочих місцях офіціантів і касирів можуть використовуватися два варіанти графічного інтерфейсу — для сенсорних (touch-screen) моніторів і для звичайних моніторів і клавіатури (як у касира магазину). Другий варіант часто використовується в їдальнях або економ-рішеннях для фаст-фудів

У поставку також входить модуль для обліку виробництва страв, який може використовуватися для обліку в виробничих цехах з нескладними технологічними процесами — м'ясний цех, цех напівфабрикатів, кулінарія, кондитерський цех та ін.

Модуль (програма) для виробництва та калькуляції страв дозволяє виконувати автоматичне списання сировини під реалізовані страви за заданий період на підставі даних калькуляційних карт, розраховувати фактичну собівартість страв і створювати відповідний документ Виробництво

Використовуючи наше програмне забезпечення для ресторанів і кафе, Ви зможете планувати і контролювати діяльність підприємства, підвищити якість обслуговування клієнтів, запобігти розкрадання з боку недобросовісного персоналу, знизити витрати і підвищити рентабельність закладу.


Див. також:

Варіанти фіскалізації торгівлі. Види РРО

 

Переваги системи для ресторанів «IBS FastFood & Ресторан»

 • зручний графічний інтерфейс, орієнтований на роботу з touch-screen моніторами, який забезпечує максимальну простоту і продуктивність праці офіціантів і касирів
 • підтримка вагових штрих-кодів в інтерфейсі касира (у версії програми для автоматизації їдальні, кулінарії, фаст-фуду)
 • гнучке налаштування прав доступу на основні операції (друк рахунку, закриття чека, скасування позицій в рахунку та ін.)
 • управління складними дисконтними та бонусними системами, в тому числі іменними і накопичувальними, системами внутрішнього кредитування
 • індивідуальна робота з VIP-клієнтами зі збором і аналізом інформації про кожного клієнта
 • аналіз продажів в будь-яких розрізах (товари та їх групи, клієнти, офіціанти, робочі місця і т.д.)
 • аналіз динаміки продажів в часі (по годинах протягом доби, по днях тижня, по місяцях і т.д.)
 • підтримка сучасного торгового обладнання (touch-screen-монітори, спеціалізовані POS-системи, фіскальні реєстратори, чекодрукуючі ваги, сканери штрих-кодів, пристрої для читання магнітних карт, принтери для друку штрих-кодів, «кухонні» принтери)
 • облік залишків і руху сировини і готової продукції
 • калькуляційні карти на кожну страву зі зберіганням історії зміни рецептури, можливістю задавати альтернативні компоненти і враховувати додаткові витрати
 • автоматичне виробництво готової продукції за результатами продажів за період з можливістю коригування витрат сировини за фактом і автоматичним розрахунком собівартості
 • планування потреби в сировині та матеріалах, розрахунок планової собівартості готової продукції
 • інтеграція з іншими компонентами «IBS Управління бізнесом», що дозволяє вести повноцінний управлінський облік (склад, банк, каса, взаєморозрахунки, фінанси і т.д.)
 • автоматизація мережі ресторанів з єдиної дисконтної та бонусною системою у всій мережі, єдиною базою даних клієнтів, отриманням інформації з точок в центральному офісі в режимі реального часу
 • інтеграція з поширеними бухгалтерськими програмами: 1С, Акцент та ін.

На додаток до перерахованих вище особливостей, рішення «IBS Ресторан»
містить ще ряд вузькоспецифічних, але вкрай необхідних можливостей:

 • карта залу/залів зі столиками з ознаками зайнятості кожного столика
 • «прив'язка» офіціантів до столиків (хто які столики має право обслуговувати)
 • можливість об'єднувати рахунки (наприклад, одна людина оплачує свій рахунок і рахунок сусіднього столика)
 • можливість розділяти рахунки (наприклад, в компанії, що сиділа за столиком, хтось хоче сплатити свій рахунок окремо)
 • довільна передача чеків/рахунків між різними столиками/офіціантами
 • автоматичний друк заявки на довільну кількість принтерів в бар, кухню і т.д. з розбивкою номенклатури (тобто, на алкоголь автоматично йде на бар, все інше - на кухню)
 • контроль зміни замовлених на кухню позицій з печаткою чека скасування на кухню
 • друк модифікаторів до кожної позиції (т. зв. «індивідуальні побажання клієнта» — «з цукром / без цукру», «почекати півгодини», «подати гарячим» і т. ін.)
 • контроль статусів рахунку (роздрукований/не роздрукований, замовлений на кухню/не замовлений) і можливість управління дозволеними діями з рахунком залежно від цих статусів (наприклад, заборонити редагування рахунку, якщо клієнтові вже видано рахунок і т. ін.)
 • можливість розбивки чека під час друку (при закритті) на фіскальну і нефіскальну частини з печаткою відповідно однієї частини на фіскальному реєстраторі, а іншої - на нефіскальному принтері
 • гнучкий поділ повноважень між офіціантами і адміністраторами з окремим інтерфейсом для роботи адміністратора (зокрема, адміністратор має можливість переглядати чеки від всіх офіціантів і виконувати з ними різні дії, закриття та ін.).

 

Приклади інтерфейсу АРМ офіціанта, касира, технолога-економіста

Пропонуємо Вам переглянути приклади інтерфейсу автоматизованих робочих місць офіціанта, касира, технолога-економіста ресторану, що ілюструють перелічені вище можливості системи.

Перейти до перегляду   

Послуги з автоматизації ресторанів і кафе

Наші послугиавтоматизація кафе, ресторану, бару, закладів громадського харчування в Україні (Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та ін.)

В послуги входить:

 • безкоштовна демонстрація можливостей системи для ведення обліку та управління в ресторанах або кафе
 • адаптація під схему роботи закладу та вимоги замовника
 • встановлення та налаштування програми на робочі місця офіціанта, бармена, касира, адміністратора, економіста
 • навчання персоналу
 • введення системи обліку в ресторані в експлуатацію
 • налаштування схеми обміну даними з центральним офісом і іншими закладами (для ресторанних мереж)
 • надання гарантії на працездатність, заявлені можливості і стабільність роботи
 • технічна підтримка в різних регіонах України по Email, телефону, через віддалений доступ по Інтернет.

 

Вартість автоматизації ресторану

На ринку представлено безліч різних ресторанних програм з різною вартістю і можливостями. У більш простих і дешевих програмах обліку для кафе багато Ваших вимог неможливо буде реалізувати в принципі. Найбільш відомі і складні системи для ресторанів значно перевищують наше рішення по ціні і по вартості супроводу.

Програмний комплекс «IBS FastFood & Ресторан» — один із самих доступних на ринку систем автоматизації ресторанів в Україні. Вартість і доступна функціональність не залежить від використовуваних модулів. Всі можливості із самого спочатку входять в базову комплектацію.

Для невеликих кафе багато можливостей на першому етапі не знадобляться, але можуть стати в нагоді пізніше. Розширені можливості спочатку відключені або приховані, щоб не перевантажувати інтерфейс, але вони можуть бути підключені за потреби.

Вартість наших рішень визначається індивідуально за кількістю та складом робочих місць (офіціанта, бармена, касира, оператора приходу, економіста, завідувача) і складності схеми роботи закладу (або мережі закладів).

Наша компанія пропонує Вам комплексне рішення для автоматизації ресторану, фаст-фуду, їдальні, що включає програму, торгове і комп'ютерне обладнання з встановленням, налаштуванням, навчанням персоналу і подальшою технічною підтримкою.

У вартість входить прискорений цикл впровадження «під ключ»!

 • Встановлення програми на комп'ютери в ресторані
 • Навчання персоналу — офіціантів-касирів, барменів, завідувача
 • Налаштування торгового обладнання — ваг, сканерів, касових апаратів

Ціна програми для одного закладу громадського харчування

НайменуванняВартість, грн.
Купівля постійної ліцензії «IBS FastFood & Ресторан»
 • строк дії — без обмеження
 • встановлення і навчання — включено у вартість
КУПІВЛЯ
від 6 950 грн.

Після оплати Вам будуть надані паперові документи (поштою), що підтверджують
ліцензійність встановленого в ресторані (закладі харчування) програмного забезпечення.

Детальніше про ціни